מדוע חשוב לפנות אל עורך דין מיד שמתחילה הרעת תנאים בעבודה?

0

אם אתם עובדים במקום מסויים כבר תקופה ופתאום מרגישים כי התחיל מצב של הרעת תנאים בעבודה – פוגעים לכם בשכר או בשעות העבודה, מעבירים אתם לעמדת עבודה זנוחה, מורידים מכם תחומי אחריות שהיו בטיפול שלכם וכדומה, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין בתחום מוקדם ככל האפשר.

קודם כל, בשביל ההרגשה האישית שלכם. ישנם אנשים רבים אשר מסתובבים עם תחושה כי הם קורבן למצב של הרעת תנאים בעבודה אך לא עושים שום דבר עם המצב הזה מלבד להיות ממורמרים ומאוכזבים ממקום העבודה, וחבל. חשוב מאוד שתדעו כי יש הרבה מה לעשות במצב של הרעת תנאים בעבודה, וחבל שתוותרו על הזכויות המגיעות לכם. אתם יכולים ליהנות הרבה יותר ממקום העבודה שלכם אם רק תפתרו את המצב.

האם בכלל מדובר בהרעת תנאים?

אחת התופעות הנפוצות ביותר שרואים עורכי דין אלו אנשים אשר בטוחים כי הם קורבן למצב של הרעת תנאים בעבודה, כאשר בכלל לא מדובר במצב כזה. רבים מפרשים יחס שונה של הבוס או קיצוצים כלליים במקום העבודה כהרעת תנאים, אך לא תמיד זה ככה. לעיתים יכול להיות כי הבוס בקשיים אישיים ולכן היחס שלו שונה, או שפשוט ישנם שינויים במקום העבודה, ולא תמיד זה לרעה, אך לעיתים כן יכול להיות שמדובר בהרעת תנאים של ממש ואתם חייבים לפעול בנידון.

לכן, פגישה עם עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום הרעת תנאים בעבודה תוכל לפתוח את העיניים שלכם בכדי שתבינו במה בדיוק מדובר – האם זו הרעת תנאים או לא, ואם כן, מה בדיוק אתם יכולים לעשות.

סיוע מקצועי חיצוני

עורך דין יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך במידה ומדובר במצב של הרעת תנאים במקום העבודה שלכם. בין אם זו הרעת תנאים אשר תוביל לפיצויי פיטורין ועזיבה שלכם את מקום העבודה, או שיחה עם הבוס בה יובהר כי עליו להחזיר את תנאי העבודה הישנים שלכם. לכן חשוב לפנות אל עורך דין מקצועי בתחום, ומוקדם ככל האפשר.

Share.

About Author

Leave A Reply