באילו שיטות תוכלו להיעזר כאשר תצטרכו מימון רכב חדש ?

0

מימון רכב חדש 

לא פשוט לחסוך לקניית מכונית, בוודאי לא בתקופה של אילוצים כלכליים. עם זאת, כיום אין צורך לחסוך את כל הסכום הנדרש – מספר דרכים יאפשרו לנו לרכוש מכונית מבלי להתרושש או לקחת עבודה שנייה.

ללא ספק כי אין אדם שלא מעוניין ברכב משלו ולהפסיק את התלות בתחבורה הציבורית, במיוחד בתנאי מזג אוויר לא נעימים כמו חמסין וגשמים. אם בעבר נאלצנו לקחת הלוואה מההורים, להתחנן לבנק או לעבוד בשלוש עבודות, כיום חברות הרכבים מציעות לנו כמה שיטות למימון רכב חדש על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לרכוש רכב וליהנות מעצמאות מוחלטת.

אותן שיטות למימון רכב חדש מבוססות כולן על תשלומים חודשיים נוחים, תמורת מקדמה התחלתית נוחה, וכן חלקן מתבססות על הלוואות מחברות המימון השונות ללא הגבלות מיוחדות.

מימון רכב חדש

מימון רכב חדש

מימון רכב חדש באמצעות הליסינג הפרטי או בשיטת מימון מלא

השיטה המוכרת והאהובה על הנהג הישראלי היא ללא ספק הליסינג – חוזה המוגבל לשנה וחצי עד שלוש שנים בו תוכלו להחזיר רכב משלכם תמורת תשלומים חודשיים נוחים. היצע הרכבים בליסינג גדול מאוד, כך שכל אחד יכול ליהנות גם מהרכבים החדשים והמפוארים ביותר, כמובן בהתאם ליכולותיו הכספיות.

בעצם מדובר על חוזה השכרה יותר מאשר חוזה קנייה, שכן בתום החוזה יש להחזיר את הרכב לבעלות הסוכנות. תוכלו להתחיל חוזה חדש עם רכב אחר, או לשלם את היתרה ולרכוש את הרכב לבעלותכם. יש לציין כי אין זוהי שיטה למימון רכב חדש בלבד אלא גם לרכבים מיד שנייה או שלישית, לאלו המעוניינים לחסוך עלויות אף יותר.

שיטה נוספת למימון רכב חדש או ישן הוא באמצעות מימון מלא. כאן מדובר על שיתוף פעולה של חברות מימון עם סוכנויות המכוניות, המציעות לכם מעין הלוואה אותה תחזירו תמורת תשלומים חודשיים נוחים, שוב, תמורת מקדמה התחלתית.

תוכלו להחליף את הרכב בתקופה זו, וכן להחזיר את הרכב ללא קנסות יציאה אלא על ידי מכירה הרכב והחזרת הכסף לחברת המימון. מדובר על שיטה למימון רכב חדש המתאימה בעיקר לאלו הרוצים רכב בבעלותם.

דרכים נוספות למימון רכב חדש תוכלו לברר אצל כל סוכנות רכבים וכן אף למצוא את מידע זה באינטרנט.

 

Share.

About Author

Leave A Reply