מכשיר אשראי נייד- לאנשים בתנועה

0

 

מכשיר אשראי נייד היא פתרון מושלם לגביית תשלום מלקוחות. מדובר על מכשיר אשר ניתן לקחת אותו בתיק במיוחד שאנו נמצאים בתנועה ובפגישות מחוץ למשרד. המכשיר בגדול בינוני וניתן לקחת אותו לכל מקום. במאמר זה תבינו מהו מכשיר אשראי נייד, למה הוא כדאי עד מאוד לעומת מכשירים אחרים שקיימים בשוק, ומה היתרונות של מכשיר זה לעומת מכשירים אחרים.

מהו מכשיר אשראי נייד?

מכשיר אשראי נייד הוא מכשיר אשר סולק כרטיסי אשראי. מדובר על מכשיר בגודל בינוני אשר נכנס לכל תיק וניתן לקחת אותו לפגישות מחוץ למשרד ולגבות איתו את התשלום. כמו כן נמצא מכשיר זה בעסקים שונים, אשר מעדיפים להשתמש בו במקום בקופה רושמת, מחשב נייח, מחשב נייד וכו'. כל מה שאתם צריכים לעשות זה, להעביר את האשראי בשפתיים של המכשיר ולחכות לאישור מחברת האשראי. מכשיר זה מצריך להחליף מדי פעם נייר על מנת שיוכל להדפיס את הקבלה. הפלוס של מכשיר זה שהוא נייד ולא גדול וניתן לקחת אותו לכל מקום שתרצו ולבצע בו עסקאות.

למה כדאי לי מכשיר אשראי נייד?

השימוש במכשיר אשראי נייד כדאית עד מאוד, במיוחד לאנשי עסקים אשר נמצאים רוב הזמן בפגישות מחוץ לעבודה. עם מכשיר אשראי נייד תוכל לגבות תשלומים בקלות ולתת ללקוח לך חשבונית על ביצוע העסקה בו במקום .תוכל לגבות תשלום בכל סוגי כרטיסי האשראי, תהנה מחיי סוללה ארוכה וממשק ידידותי למשתמש ברמה גבוהה ועוד תכונות נוספות אשר מקלות על הגבייה. כל תכונות אלו הופכות מכשיר זה למשתלם ביותר, ולכן אנו רואים שיותר ויותר עסקים במיוחד קטנים משתמשים במכשיר זה.

מה היתרונות של מכשיר אשראי נייד?

יתרונות מכשיר אשראי נייד כוללות. שימוש מהיר ונוח לאורך כל שעות היום. גבייה יעילה לעומת מכשירים אחרים. גבייה של כל כרטיסי האשראי בפגישות עצמן אשר מתקיימות ברובן מחוץ למשרד. חיי סוללה ארוכים, יכולת איסופים מובנית בתוך המכשיר, ממשק ידידותי, זמינות מקסימלית כל היום, מערכת הפעלה עם תשלום מאובטח, חופש יצירתי, חתימה אלקטרונית, ואף גביה באמצעות טכנולוגית NFC אשר קיימת במכשירים הסלולארים.

Share.

About Author

Leave A Reply