מכשיר אשראי

0

 

את מכשיר האשראי ניתן לראות בכל מקום אליו אנו נכנסים, בין אם זה בסופרמרקטים, חנויות בגדים ועד מספרות. מכשירי האשראי נועדו להקל בגביית התשלום. מאחר ורובנו משלמים בכרטיסי אשראי ופורסים לתשלומים, רוב המקומות בהם אנו קונים מוצרים או רוכשים שירות משתמשים במכשירי האשראי. ניתן אף לראות עסקים קטנים בשנים האחרונות אשר הכניסו את מכשיר האשראי כעוד דרך לגבות את התשלום.

מהו מכשיר אשראי?

מכשיר אשראי הוא מכשיר אשר נועד לגבות את התשלום עבור מוצרים או שירותים שונים שאנו מעוניינים לקנות. מדובר על מכשיר אשר מחובר למכשירי גביה שונים כגון: קופה רושמת, מחשב נייד,סמארטפון, דרך אתר ועוד. המכשיר שגובה את התשלום לרוב נמצא באזור הקופה המרוחק ממדפי המוצרים השונים. על מנת לגבות את התשלום עבור המוצר או השירות יש להעביר את כרטיס האשראי, כך שיהיה ניתן לסלוק את הפס השחור שמאחורי הכרטיס. פס זה מעביר את הנתונים למסוף הסליקה, אשר גובה את התשלום עבור הרכישה שביצענו.

עד כמה מקל עלינו מכשיר אשראי?

מכשיר אשראי מקל עלינו עד מאוד. הגביה עבור המוצר או השירות נעשית באותו רגע שאנו רוכשים אותו, כך שהעסק מקבל ישר את התשלום ולא צריך לחכות כמו בצ'ק דחוי או לרדוף אחרי הלקוח. בעסקה בין הלקוח לבין העסק יוצאים שני הצדדים נשכרים. הלקוח מקבל את המוצר או השירות ביד עוד לפני שירד בכרטיס האשראי שלו, ואילו בעל העסק יכול להיות רגוע שבתאריך אשר סוכם בינו לבין חברת האשראי יקבל את הכסף.

מה יתרונות מכשיר אשראי?

יתרונות מכשיר אשראי כוללים בין היתר:  סליקה מהירה ויעילה . המכשיר קל לתפעול ופשוט מאוד, כך שכל מה שצריך זה פשוט רק להעביר את כרטיס האשראי בתוכו ולגבות את הסכום עבור המוצר או השירות. מעבר כך, עם מכשיר אשראי ניתן לעבוד עם עוד לקוחות ולהוסיף אותם למאגר הלקוחות שלנו, מה שבסופו של דבר מגדיל את ההכנסות השנתיות שלנו בתור עסק. ובסופו של דבר מה שחשוב לבעל העסק זה שיהיו לו כמה שיותר לקוחות מרוצים וקבועים.

Share.

About Author

Leave A Reply