מסוף אשראי נייד

0

 

מסוף אשראי נייד מתאים לאנשים אשר נמצאים בתנועה. מדבור על מגוון נרחב של שיטות תשלום ניידות, ביצוע עסקאות מכל מקום בו אתה נמצא, וכן הגדלת היקף המכירות באופן משמעותי. על מנת להבין יותר מהו מסוף אשראי נייד כדאי שתקרא את המאמר הבא.

מהו מסוף אשראי נייד?

מסוף אשראי נייד הוא מסוף אשר מותאם לסוג העסק ופעילותו. כך למשל ישנם עסקים אשר אינם פועלים במקום קבוע ובזמנים קבועים ומסוף אשראי נייד מתאים לסוג פעילותם. מסוף אשראי מאשפר לעסקים לקבל תשלומים דרך חברת האשראי בכל מקום שבו הם נמצאים ויש נקודת מכירה של מוצרים או שירותים שהם נותנים. מסוף אשראי נייד מתאים למכירות חד פעמיות ואף ניתן לשכור אותו למספר ימים כך שאתה לא מוגבל מבחינת אשראי כמו שיש בעסקים גדולים אשר מחייבים אותך להשתמש בו כל יום. עם מסוף אשראי נייד תוכל לשכור למספר ימים או לרכוש אותו.

לשם מה צריך מסוף אשראי נייד?

השימוש במסוף אשראי נייד נחוץ במיוחד שמדובר על עסקים קטנים אשר אינם פועלים במקום קבוע ובזמנים קבועים. ישנם עסקים אשר יש להם מכירות נודדות בכל יום או שבוע לאזור אחר בארץ, עם מסוף זה ניתן לקבל כרטיסי אשראי מלקוחות ולחייב אותם עם דמי עמלה מופחתת. כמו כן תוכל להשתמש במסוף זה למכירה חד פעמית במידה ויש לך. את המסוף ניתן אף לשכור למספר ימים בודדים כך שאתה מקבל את מלוא היתרונות ללא התחייבות כמו בעסקים אחרים.

מהן היתרונות של מסוף אשראי נייד?

היתרונות של מסוף אשראי נייד כוללים:

אבטחה גבוהה- תוכניות הצפנה מתקדמות ביותר.

כל אפשרויות התשלום-  ניתן לסלוק את כל סוגי כרטיסי האשראי וכרטיסים חכמים.

ממשק ידידותי למשתמש- הממשק קל תפעול וכולל מסך מגע ענק של 3.5 אינץ' ברמה איכותית וגבוהה עם יכולות מולטימדיה רבות.

יכולת איסוף נתונים- ניתן להשתמש במצלמת סורק, תוכנות מעקב ועוד תוך כדי בקרה ומעקב מלאים.

זמינות רשת מקסימלית- הזמינות של הרשת מאפשרת באופן תמידי נתונים וביצוע עסקאות בכל מקום שתהיו ובכל זמן נתון.

Share.

About Author

Leave A Reply