מסופי אשראי

0

 

מסופי אשראי יצרו שינוי מהפכני בהרגליה הקניה והמכירה בכל בית עסק. ללא צורך בקופה רושמת או במכשיר סליקה, ועקב העובדה כי באמצעות הטלפון הנייד של בעל העסק או המחשב הנישא אין צורך בחיפוש אחר כסף מזומן- מסופי אשראי יצרו נוחות רבה יותר ומאפשרים לבצע רכישה ללא כרטיס אשראי באמצעות גביה ישירה מחשבון הבנק של הלקוח, באמצעות ארנק דיגיטלי וכן באמצעות רכישה מחנויות וירטואליות.

מסופי אשראי מאפשרים פתרונות מודרניים ומתקדמים לבתי העסק. בעידן הטכנולוגי והדיגיטלי המתקדם, לקוחות רבים אינם משתמשים במזומנים ועוברים יותר ויותר לשלם באמצעות ארנק דיגיטלי לכן מסופי אשראי מאפשרים קשת רחבה יותר למסחר וקניות באמצעות האינטרנט או הסמארטפון. מסופי אשראי מאפשרים גביית תשלומים לא רק באינטרנט אלא גם באמצעות הסלולר עם נוחות ומהירות בביצוע התשלום ושלל שירותים כגון: אפשרות לפריסת תשלומים, אבטחה קפדנית בתו תקן היוצר בטיחות גבוהה הן ללקוחות והן לבעל העסק, החתמת הלקוח על המסך באמצעות האצבע או משלוח קבלות ואישור העסקה ללקוחות במייל.

מסופי אשראי מותאמים כיום לכל בית עסק ומאפשרים למכור במהירות ובנוחות –  כיום בעידן הדיגיטלי, עולם הקניות והסחר הפך לאלקטרוני ומאפשר לעסק באמצעות מסופי אשראי למכור במהירות ובנוחות, להרחיב בצורה משמעותית את מעגל הלקוחות.

מסופי אשראי מאפשרים כיום את הרכישה והגבייה בבתי העסק והמסחר באמצעים טכנולוגיים מרשימים. מסופי אשראי הפכו את התשלום במזומן, את הקופה ואף את מכשיר הסליקה של כרטיסי האשראי לתקופה הולכת ונעלמת. יותר ויותר לקוחות אינם כלל מסתובבים עם מזומן, אלא מבצעים קניות בדרך דיגיטלית ובאמצעות ארנק דיגיטלי כל זאת באמצעות חנויות כולל חנויות וירטואליות של בתי העסק שקיימים בהם מסופי אשראי.

מערכות דיגיטליות מתקדמות של מסופי אשראי ממכשירי הטלפון הסלולארי מאפשרים לכל בעל עסק גביית תשלום בצורה נוחה, מהירה ומאובטחת מכל מקום בארץ או בעולם, ולכן מהווה אמצעי תשלום חשוב המגדיל את המכירות.

מכשיר הנייד של בעל העסק הופך למעשה למסופי אשראי בטוחים ומוגנים, ומציג את כלל המוצרים של בית העסק עם האפשרות להגדיל את כוח הקניה, את כמות הלקוחות ואת סך כל הרווחים.

 

Share.

About Author

Leave A Reply