קורס קואוצ'ינג – להעז לחלום ולדעת להגשים

0

אנשים מחפשים דרכים שונות כדי לחוש שהם מגשימים את עצמם, את יעודם ואת מטרותיהם בחיים. יש אנשים שהולכים לטיפול פסיכולוגי או לתרפיה מסוגים שונים, ויש רבים אחרים שמעדיפים את שיטת האימון האישי כדי להשיג את המטרות שלהם בחיים בכל תחום שחשוב להם. לכן, כאשר אדם בוחר ללכת לכיוון של לימודי קואוצ'ינג הוא בעצם מצהיר לעצמו, ואולי גם לסביבתו, שהוא רוצה להגשים את המטרות של עצמו ולצד זה לסייע גם לזולת להגיע ליעדים החשובים לו. כך שבתחום של לימודי קואוצ'ינג יש כיוון אישי, פנימה וכיוון אל הזולת, החוצה. לכן, כאשר אדם פונה אל קורס קואוצ'ינג הוא למעשה לומד את כל התהליך של עבודה בין מדריך למתאמן במטרה להשיג את היעדים שהמתאמן הציב לעצמו. יעדים אלה יכולים לנוע על פני ספקטרום רחב ובלתי מוגבל – החל מיחסים אישיים ועד הצלחה בעסקים.

לימודי קואוצ'ינג – ליחיד ולחברה

הגישה הבונה שלומד מתאמן במסגרת קורס קואוצ'ינג היא להסתכל על עצמו ועל אחרים כאנשים שלמים כפי שהם. כל התכונות והמאפיינים שלהם הם כלים, משאבים אישיים שבהם הוא ילמד להשתמש כדי להשיג את היעדים שהוא מעז לחלום עליהם. גישה זו, שאותה רוכשים במסגרת לימודי קואוצ'ינג היא שעושה את ההבדל והיא שמובילה את האדם להישגים משמעותיים בין ברמה האישית, הבין-אישית, העסקית ובין בהתלבטויות בשלבי מעבר בחיים. כל מצב הוא מנוף לצמיחה כאשר משתמשים בכלים הייחודיים שרוכשים במסגרת לימודי אימון אישי. מי שיוצא נשכר מכל זו הוא לא רק האדם הפרטי אלא סביבתו – משפחתו, חבריו ושותפיו לעסקים. גישה כזו יכולה לסייע לאדם הפרטי בהגשמת שאיפותיו הכלכליות ולמנף את עיסוקו ליישום ומימוש יעדים חשובים, ולצד זה היא יכולה לסייע לו גם לתכנן את חייו בשלבי מעבר בחיים כמו פרישה מן העבודה.

לימודי אימון אישי – בכל שלב חשוב בחיים

חשוב לזכור כי לימודי אימון אישי אינם מיועדים רק לאדם הפרטי אלא הם יכולים להתאים גם לקבוצה עם מניע משותף, לעסק, לחברה ולאירגון. פירוש הדבר הוא כי למרות שמם, לימודי אימון אישי יכולים להתאים לסדנאות במקום העבודה. זה יכול לנוע מיום עיון להעשרה לעובדי הארגון ועד הגדרת החזון של העסק, שכלול הגישה הארגונית של הארגון, בין אם זהו עסק כלכלי או מוסד חינוכי, בין אם אלה חברים הרוצים להגשים אידיאל ילדות או צעירים נלהבים הרוצים להקים חברת הזנק. הגדרת המשאבים של הארגון, הצבת היעדים והתווית הדרך להשגת המטרה הם הדרך אל הפרס הגדול שהמשתתפים נהנים ממנו במסגרת קורס קואוצ'ינג.

Share.

About Author

Leave A Reply