אל על הנוסע המתמיד

0

אל על הנוסע המתמיד

חברי מועדון אל על הנוסע המתמיד נהנים מחווית טיסה יוצת דופן. אל על נחשבת לאחת מחברות התעופה המועדפות על הישראלים והכניסה למועדון הנוסע המתמיד פשוטה ותציע לכם שלל פינוקים והטבות.

חברי מועדון אל על הנוסע המתמיד, צוברים נקודות בכל טיסה וכדי ליהנות מצבירת הנקודות יש להכניס את מספר חבר המועדון לפני כל טיסה. יותר מכך, חברת אל על מאפשרת למצטרפים למועדון להשתמש באופן רטרואקטיבי בטיסות שביצעו עד חודשיים אחורה מיום בו הצטרפו למועדון. המועדון מפנק מאד המאפשר לנוסע המתמיד לקבל הטבות ושדרוגים בעת הטיסות שלו.

הטבות לחברי מועדון אל על הנוסע המתמיד

בין ההטבות הזמינות לחברי המועדון ניתן ליהנות משדרוגים מוזלים ברגע האחרון, קבלת מקום מובטח בטיסה, מעבר למחלקת תיירים או טיסות מוזלות ברגע האחרון. את ההטבות צוברים הנוסעים על ידי טיסות בחברה או שימוש ברכישות בכרטיס הנוסע המתמיד. השירות של אל על נחשב לגבוה ביותר והצטרפות למועדון מאפשרת לכם לשדרג עוד יותר את חווית הטיסה שלכם.

בין ההטבות הניתנות לחברי מועדון אל על הנוסע המתמיד ניתן ליהנות משדרוגים רבים וכך להפוך את הטיסה לנעימה הרבה יותר. ההצטרפות למועדון אינה כרוכה בתשלום והטבות רבות הופכות את חווית הטיסה למשודרגת. אגב, הנקודות נצברות לא רק בעבור טיסות אלא גם עבור רכישות שונות אשר מתבצעות דרך כרטיס האשראי. את הנקודות אשר תצברו בכרטיס האשראי שלכם תוכלו להעביר לטובת המועדון וכך לזכות בשדרוגים שונים בטיסות שלכם.

שירות לחברי המועדון

מועדון אל על הנוסע המתמיד מציע לכם ליהנות מחוויית שירות גבוהה ולהשתמש גם בשירותים ללא צורך לחכות למענה אנושי או נציג שירות. החברות במועדון אל על הנוסע המתמיד תאפשר לכם להזמין טיסת בונוס, לעדכן טיסות חסרות בחשבון, לקבל דו"ח על מצב החשבון שלכם ועוד שפע של פעולות והכל אפילו בלי לחכות לנציג שיתפנה אליכם.

המטרה של מועדון אל על הנוסע המתמיד הוא לאפשר לכם ליהנות מחוויית טיסה נוחה בהרבה מזו שאתם יכולים לחלום עליה. חברת אל על נחשבת לחברה מפנקת בכל הקשור לטיסות איתה והחברות במועדון מאפשרת לכל אחד ואחת לשדרג את החוויה עוד יותר ומבלי להשקיע מאמצים רבים מצידכם. ההצטרפות למועדון תתבצע באחת הטיסות שלכם עם החברה או דרך אתר האינטרנט שלה ומרגע ההצטרפות תוכלו להוסיף נקודות רטרואקטיבית מהחודשיים האחרונים או להתחיל לצבור מרגע ההרשמה אם לא טסתם עם החברה לפני.

 

Share.

About Author

Leave A Reply